Біблія за 52 тижні. Рік вивчення Божого Слова для жінок /К. Мур, тверда/

  • Автор: К. Мур
  • Видавництво: Кана
  • 208с. 2023 рік
  • Мова: select
  • Артикул: 1258
390 грн.
Кількість:

Product Summary

//Тверда обкл. 208с. 2023 рік, українською мовою, формат 155х245мм/.

Коли треба сповнитися духом, оновитися силами, зміцнитися надією або віднайти внутрішній мир у важкі часи, християнки мають тільки одне джерело, з якого завжди можуть почерпнути все потрібне для життя, — Біблію.

«Біблія за 52 тижні» — це натхненна мандрівка для християнок, у якій увесь маршрут поділено на щоденні читання Божого Слова. Незалежно від того, чи ти проходитимеш цей духовний шлях наодинці, чи в групі з іншими жінками, коментарі до біблійних текстів, які запропоновано для роздумів, запитання та запис власних думок допоможуть тобі глибше й по-новому зрозуміти важливі Господні істини, зміцнити стосунки з Ісусом Христом і плідно провести час із Божим Словом.

Зручно й ефективно. Присвятивши читанню всього 15–20 хвилин на день, ти прочитаєш усю Біблію за 12 місяців.

Особисто. Біблійні істини звучатимуть персонально до тебе й твого життя. Крім коментарів та пояснень, кожен тиждень читань містить молитву, важливу біблійну цитату або завдання, які слід виконати, щоби поглибити віру чи подолати труднощі, з якими ти борешся.

Глибоко. Після шести днів читання уривків із Біблії, насолоджуючись недільним днем, ти можеш підсумувати прочитане, пороздумувати над істинами, ділитися ними з іншими… Ти можеш робите все те, що ще більше допоможе тобі любити Бога і людей.

Рекомендовані товари