Ревна молитва. Бойовий план для істинної, сфокусованої та стратегічної жіночої молитви

  • Автор: Прісцилла Шаєр
  • Видавництво: Кана
  • 232 ст. 2019 р.
  • Палітурка: Тверда
  • Артикул: 000
270 грн.
Кількість:

Product Summary

У вас є ворог. І він рішуче налаштований знищити все те, що вам таке дороге. Робить він це обдумано. Підступно. Стратегічно. І саме цієї миті він цілиться у ваше серце, ваш розум, ваш дім і ваше життя.

А ця книжка - це переможний план битви, ваш шанс дати йому бій. Зі зброєю, яка по-справжньому діє. Із молитвою.

Прісцилла Шаєр торкається неймовірно важливих тем: вашої ідентичності, сім'ї, минулого, про яке ви шкодуєте, того, що вас виснажує, ваших спокус, страхів, вашого ставлення до життя. Кожен розділ цієї книжки викриває жорстокі, детально сплановані проти вас підступи ворога. Але найважливіше - тут ви навчитеся розробляти особисту молитовну стратегію боротьби. Записуючи молитви на відривних картках цієї книжки, ви можете зберігати їх у найзручніших для вас місцях і активно боротися з ворогом через ревну молитву. Бо правда у тому, що перемоги самі не приходять.

Книга "Ревна молитва" - це план дій до істинної, сфокусованої, стратегічної молитви: просто зараз, на колінах, без жодних сумнівів у перемозі.

htdyf vjkbndf

Прісцилла Шаєр є дружиною і матір'ю, але дайте їй Біблію в руки, - і ви зрозумієте, чому тисячі людей у всьому світі їдуть на її конференції та поринають у її біблійні вчення. Випускниця Dallas Theological Seminary, Прісцилла має ступінь магістра з біблійних досліджень і вважає за привілей служити віруючим усіх деномінацій та культур. Вона допомагає християнам розумом досліджувати істини Писання та пережити ці істини силою Святого Духа. 

Рекомендовані товари