Незручне запитання/Б. Галюк

  • Автор: Богдан Галюк
  • Видавництво: 5 хлібів та 2 риби
  • 192 ст. 2019 р.
  • Палітурка: М’яка
  • Артикул: 000
155 грн.
Кількість:

Product Summary

Ця книга поділяє народжених згори християн на три категорії: обмануте, невизначене та зріле творіння. Перетворення старої людини в нове творіння — процес з одного боку простий та миттєвий, а з іншого — тривалий та виснажливий. Для цього Бог використовує випробування, укріплюючи віру й пізнання Його Самого.
Та не всі здають цей екзамен. Обмануте творіння — це група християн, в житті яких бере гору минуле, старе. Це зміст, який, топчучись на місці, скочується до форми. Відроджена людина також може бути й невизначеним творінням. Між учинками тіла та плодом Духа (див. Гал. 5:19-23) буває коротка мить, на яку може затриматись християнин. Коли вже перестає грішити, але ще не наважується принести плід. Практичне підпорядкування Слову Бога — ось що дійсно відрізняє учнів Христа (зріле творіння) від решти світу.
Ця книга — намагання розібратися в собі. Хто ж я в світі, який стер межу між білим і чорним, між християнином і грішником? Ми, як правило, не любимо незручних запитань. Але від відповіді саме на це залежатиме — ні більше, ні менше — наша вічність.

Рекомендовані товари